HCV seeria kettajamid: HCV/HCVA/HCVARemote

Suitsueemaldus ja Ventilatsioon
Actulux A/S

kettajamid

HCV/HCVA/HCVAR 500N (350mm, 600mm, 800mm ning 1000mm) kettajamid sobivad akendele ning väiksematele katusekuplitele. Unikaalne 24VDC / 48VDC automaatne tuvastus (HCV) võimaldab samu aknamootoreid kasutada nii väiksematest ning keskmistes 24V projektides kui suuremates 48V projektides. HCV aknamootoritel on 2 kiirust ning töötavad eriti vaikselt. Võimalik sünkroniseerida kuni 4 kettajamit. Keti pikkus programmeeritav. HCVA/HCVAR 230 VAC aknamootorid sobivad ventilatsiooniks, kuid on võimalik kasutada ka suitsueemalduseks. Testitud ning vastavad EN 12010-2 nõuetele. Tänu arvukatele lisatarvikutele on võimalik luua täisautomaatne ventilatsiooni lahendus, ühildada BMS süsteemiga (Building Management System) või kasutada juhtmevaba juhtimist.

Tooteleht HCV seeria kettajamid

Kasutusjuhend HCV 24V/48V

Kasutusjuhend HCVA 230V

Kasutusjuhend HCVAR 230V

KS seeria kettajamid: KS4/KSA/KSA Twin

Suitsueemaldus ja Ventilatsioon
Aumüller Aumatic GmbH

kettajamid

KS4/KSA/KSA Twin 50-1000mm kettajamid sobivad sisse avanevatele akendele, kus avatava osa ning pale vaheline ruum on väike. KS seeria kettajamid on õhukesemad turul pakutavatest aknamootoritest. Võimalik sünkroniseerida kuni 3 ajamit + sulgurmootor. Unikaalne M-COM-Click süsteem. Mitme ajamiga süsteemide konfiguratsioon on iseõppiv. See tähendab rohkem paindlikkust ja vähem tööd. Asendiandur integreeritud. Kinnitused läbi kettajami korpuse. Kett painduv. Keti pikkused programmeeritavad. Saadaval 24V DC ning 230VAC mudelid. KSA TWIN mudeli lükkamise /tõmbamise jõud 1200N. Anodeeritud alumiiniumist korpus. Töötemperatuur 5 °C … +60 °C. IP32. Testitud ning vastavad EN 12010-2 nõuetele.

Tooteleht KS4

Kasutusjuhend KS4

Tooteleht KSA

Kasutusjuhend KSA

Kasutusjuhend KSA Twin

HCM seeria kettajamid: HCM/HCMA/HCMARemote

Ventilatsioon
Actulux A/S

kettajamid

HCM/HCMA/HCMAR 300N 300mm kettajamid sobivad akendele ning väiksematele katusekuplitele ventilatsiooniks avamiseks. Unikaalne 24VDC / 48VDC automaatne tuvastus (HCM). Võimalik sünkroniseerida kuni 4 kettajamit. Keti pikkus programmeeritav.  Elegantne ning kompaktne disain. Töötab eriti vaikselt. Tänu arvukatele lisatarvikutele on võimalik luua täisautomaatne ventilatsiooni lahendus, ühildada BMS süsteemiga (Building Management System) või kasutada juhtmevaba juhtimist.

Tooteleht HCM

Kasutusjuhend HCM

Kasutusjuhend HCMA(R)

HCV Door kettajam uksele

Suitsueemaldus
Actulux A/S

HCV Door 500N 600mm kettajam sobib kõikidele ustele. Unikaalne 24VDC / 48VDC automaatne tuvastus. Kompaktne ning elegantne disain. Sisseehitatud ülekoormuse kaitse. 2-sooneline ahela kontroll. Soft close funktsioon. 2,5m silikoonkaabel. Anodeeritud alumiiniumist korpus. Testitud ning vastav EN12101-2 nõuetele. Lisavarustusena LIP6 HCV Door voolupiiraja juhul, kui on vajalik paigaldada 2 ajamit ülekattega topelt ustele. LIP6 HCV Door tagab piisava viite kahe mootori vahel. Võimalik kasutada üksnes elektrilise luku olemasolul.

Tooteleht HCV Door

Kasutusjuhend HCV Door